Kreatívne kurzy

Všetky kurzy z ponuky uskutočňujeme v termíne a v čase podľa dohody.

 
 

DECOUPAGE      45 €                                   

Kurz je určený pre tých, ktorí radi ukrývajú svoje tajomstvá do krásnych krabičiek a pre tých, čo chcú obdarovať svojich blízkych zaujímavým darčekom. Počas kurzu sa  oboznámime  s decoupage technikou, porozprávame sa o materiáloch  a pomôckach, sprehľadníme si ich dostupnosť. Prezradíme Vám veľa tipov a trikov.  Na kurze budete mať  k dispozícii krabičky rôznych veľkostí, farby, lepidlá a veľa servítok rôznych farieb a motívov. Domov si odnesiete dva ozdobené predmety!

      

Objednávky: centrumharmonie@gmail.com

 

MAĽOVANIE NA HODVÁB   45 €

Počas kurzu namaľujete dve hodvábne šatky, ktoré si odnesiete domov. V ponuke máme rôzne techniky, veľa rád a nápadov, aby ste aj v domácom prostredí dokázali vyrobiť hodvábne kúsky pre seba či darčeky pre svojich blízkych. V cene kurzu je zahrnutý materiál + 2 hodvábne šatky.

Objednávky: centrumharmonie@gmail.com

 

TVORBA PERLIČKOVÝCH ŠPERKOV 45 €

Kurz je určený pre všetkých, ktorí si chcú doma vyrábať šperky podľa vlastnej fantázie, pre potešenie seba a svojich blízkych. Naučíme sa  pracovať s ketlovacími klieštikmi, postupným pripájaním perličiek si vytvoríme bohatý náramok vo farbách podľa vlastného výberu. Povieme si  základný postup na zhotovenie náušníc. Hotové šperky si odnesiete domov. K dispozícii máte materiál a pomôcky na kompletnú výrobu šperkov.                     

Objednávky: centrumharmonie@gmail.com